“Kanser Değil Yakamoz”, değerli Barbaros Yarkın’ın kanser tanısı aldığı süreçten başlayarak yaşadıklarını günce tadında kaleme aldığı, bilimsel ve kişisel bilgi birikimini aktardığı değerli bir eser, gerçek yaşam hikayesidir. Barbaros Yarkın’ın öyküsü hepimize ilham verirken, bu yolculuğu deneyimleyecek olanlar için de bir rehber niteliği taşımakta. Kitap, rehberlik misyonunun yanı sıra elde edilecek bağış geliri sayesinde kanser savaşçılarının ihtiyaçlarına da dokunacak, destek olacak: Kitaptan elde edilecek bağış Onkovan adını verdiğimiz ve tedavilerine güvenle ulaşmaları için toplu taşıma kullanmak zorunda kalan kanser hastalarının hijyenik koşullarda evden hastaneye, hastaneden eve ulaşmasını sağlayan servis projesine aktarılacak.

“Kanser Değil Yakamoz” hayatın ışığını ve savaşçı kimliğini her daim içinde hissedenlere güçlü bir yol arkadaşı ve farkındalık kaynağı. “Hepimiz birimiz için” mottosuyla örtüşen ve sevgili Barbaros Yarkın’ın duyarlılığı sayesinde ihtiyacı olan kanser hastalarıyla da buluşacak olan bu yolculuğu saygıyla selamlıyor, umut dolu yarınlara bir katkı sağladığı için gönülden teşekkür ediyoruz!

“Kanser Değil Yakamoz” Bağış Seçenekleri   

(Bir kitabın bağış bedeli 50 TL.’dir)

5 kitap bağışı   250 TL.     10 kitap bağışı   500 TL.

40 kitap bağışı 2000 TL.    100 kitap bağışı 5000 TL.

(Kitabın kargo ücreti Kanser Savaşçıları Derneği’ne aittir. Bağışçı, dağıtacağı kitaplar için herhangi bir ek ücret talep edemez.)

 

Kitap Bağışı İçin Tıklayınız

 

Özel Baskı: Kitabın ilk sayfasına kendi unvanınızı ve logonuzu ekleyerek kanser savaşçılarına özel mesajınızı da iletebilirsiniz. Bunun için minimum sipariş miktarı 500 adettir. Bağışçının isteği doğrultusunda özel baskı yaptıran kurum/kişiler Kanser Savaşçıları sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır. Kitapların dağıtımı Kanser Savaşçıları Derneği tarafından gerçekleştirilecektir. Özel baskı için lütfen Kanser Savaşçıları ile iletişime geçiniz.