Tanı tedavi süreçleriyle ilgili öneriler ve kaynak sunacak kişiler arıyoruz. Sosyal medyayı ve kaynaklarımızı güçlendirecek arkadaşlar arıyoruz. Online çalışabilir. Bizimle çalışabilmesi için bir telefon bir bilgisayar yeter!
Bizim için yabancı kaynakları takip edecek ve Türkçeleştirecek yabancı dil seviyesi iyi olan gönüllüler arıyoruz. Bu konuda tecrübesi olan gönüllülerden editörlük yapmasını bekliyoruz. Çevirilerin editörlük işini bu işlerde deneyim kazanmış gönüllülere yüklemeyi planlıyoruz.
Online olmadan duramayan yeni sosyal mecralar benden sorulur diyen gönüllüleri aramıza bekliyoruz. Bu gönüllülerimizden etkinliklerimizi takip etmesini ve paylaşımlarda bulunmasını bekliyoruz.
Gerçekleşecek etkinliklerimizde oradan oraya koşturacak genç ve kendini genç hisseden dinamik gönüllüler arıyoruz. Kanser Savaşçıları için ne iş olursa yaparım diyen arkadaşlar sizin yeriniz burası.
Defter kalem kokusunu özleyen ama bilgisayarımdan da vazgeçemem diyen titiz arkadaşlar arıyoruz. Derneğimizin seyir defterini tutup kayıt işlerine yardımcı olacak ve mail kargo vb işlere el atacak arkadaşlarımızı bekliyoruz.
Kendini uzun dönem bu işe adayabilecek gönüllülüğün hediye götürmekten daha önemli bir kavram olduğu bilincine sahip motivasyonu ve enerjisi yüksek konu ile ilgili eğitimleri almaya hazır.
Savaşçılarımıza ve onlara bakım verenlere psiko-sosyal destek verebilecek gönüllü psikologlar arıyoruz. Haftada bir iki saatim savaşçılarındır diyebiliyorsan aramıza hoş geldin.
Tanı ve tedavi sürecindeki deneyimlerini yola yeni başlayanlara aktarma konusunda hevesli sürecin başındakilere rehberlik yapabilecek savaşçı  ve hasta yakınları.
Olan projelerimize katılmak istersen ve benim bir projen var diyorsan burası tam yeri.
Hastane gönüllülerin hepsi düzenli olarak eğitim ve süpervizyon desteği alacaklardır.